Materiały dydaktyczne

Aktualności

Konkurs plastyczny „Kolory wolności” (www.eduforum.pl)
Konkurs „Kolory wolności” - to konkurs plastyczny pod patronatem...
Współpraca przedszkola z rodziną - cz. III | Formy... (www.eid.edu.pl)

„Dziecko i dorosły - to dwie różne części...

Multitablice

tablice interaktywneJeśli chodzimy na studia, na wykłady i na ćwiczenia, to warto jest być na takiej uczelni, która ma dobre oprzyrządowanie do edukacji, chodzi mi tu przede wszystkim o tablice, a konkretnie o multitablice. Jak każdy student wie, tablica na której są pokazywane slajdy z wyświetlacza, musi być odpowiednio wielka, tak aby każdy student był w stanie odczytać rzutowane na nią informacje. Dlatego też takie tablice winny być bardzo duże w takich miejscach. Do tego idealnie nadają się multitablice. Z drugiej strony mamy ćwiczenia. Na nich mamy dwa warianty. Pierwszy to ten gdzie nasz wykładowca pisze na niej różne rzeczy, jak definicje, wzory i tak dalej, na samych rysunkach kończąc. Z drugiej strony może on włączyć mały projektor i wyświetlać na tablicy potrzebne studentom wiadomości, wiadomości, które będą musieli umieć na kolokwium.
Zarówno do pierwszego jak i do drugiego idealnie nadają się multitablice. Jak już sama nazwa sugeruje, maja one wiele funkcji. Dlatego multitablice mogą być używane do zapisywania jak i do wyświetlania slajdów.

Informacje o tablice interaktywne autor czerpał ze strony tablice.net.pl

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>